O mnie


posl3

Wszystko zaczęło się kiedy po kilkunastu latach samodzielnych doświadczeń postanowiłem zająć się tym profesjonalnie. Swoją wiedzą chciałbym zarówno pomóc, jak i podzielić się z właścicielami czworonogów.

Zapraszam wszystkich którzy chcą mieć dobrze wychowanego psa i tych którzy myślą o czymś więcej np.: zdobywać wiedzę na temat psów doskonalić psie umiejętności lub spróbować sił w psim sporcie.

Na zajęciach nauczycie się jak mądrze kochać psa, efektywnie uczyć go poprawnych zachowań, tak by jemu z nami i nam z nim było dobrze.

Pies jest zwierzęciem szalenie przekupnym, uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy i nasze zainteresowanie jego „osobą” i to właśnie te czynniki wykorzystamy w procesie jego wychowania i nauki. Od naszego postępowania zależy w bardzo dużym stopniu jego dalszy rozwój.

Szkolenie ma być dla niego przyjemnością i fajną zabawą, a nie koniecznością, bo posłuszeństwo to współpraca, a nie uległość.

Cały czas poszerzam swoją wiedzę czynnie uczestnicząc w seminariach, warsztatach, treningach poznając najnowsze metody szkoleniowe najlepszych szkoleniowców na świecie takich jak: Michael Manarth, Jirii Scucka, Vit Gisnik, Jaroslav Labik, Michel Picaut, Harve Jaffrain, Agnieszka Boczula, Martin Pejsa.